Dayımın Kızıyla Gece Yarısı Sikiştik

herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Sivas’tan Kamil. Sizlere uzun zamandır ilişki yaşadığım dayımın kızı ile başlayan seks hikayemizi anlatacağım. Hatice 18 yaşında esmer hafif balık etli ve son derece de güzel bir kız bana göre. Ben aslında Hatice’nin fiziğinden uzun zamandır etkileniyordum. ama dayı kızı diye bir şey yapmak da istemiyordum. Evlerimiz yakın olduğu için bize gider gelir kız kardeşimle evde takılırlardı. Bazen geldiğinde ise altında bir tayt oluyordu ve kalın bacakları ile güzel kalçası fıstık gibi ortaya çıkıyordu. Bu duurm beni her ne kadar çok etkilese de Hatice’nin azgınlığı da beni benden alıyordu. Bazen o hafif tombul iri göğüslerini gördüğümde kendimden geçiyordum.

Bir gün yine Hatice bize geldi ve önü açık bir tişört ile tayt giymiş. Kız kardeşim de mutfaktayken o gün bizde kalmasını söyledim. O da annesine haber verdi ve bizde kaldı. Ben artık onun güzel göğüslerini ellemek ve onu sikmek için her şeyi göze almıştım. Hatice ara sıra eğildikçe göğüslerini görüyordum ve bir şeyler yapmak istiyordum. Nitekim de yaptım. Gece kız kardeşim yattığında biz Hatice ile yatmadık ve ışık ile salonun kapısını kapatıp baş başa oturmaya başladık. Canımız sıkıldığı için de şişe çevirmece oynadık. BEn Hatice’ye sürekli cinsel şeyler sormaya başladım. Ama o cesaretlik şıkkını seçince ben de benimle öpüşmesini söyledim.

Saçmala kuzeniz ayağına girse de en sonunda kabul ettirdim. Kimseyle ilişkiye girmediğini öğrendikten sonra ben ona yaklaştım ve güzelliğinden etkilendiğimi söyledim ve o sıra boynundaydım. Ama biz kuzeniz dediği anda dudaklarına tekrar yapıştım. Elimle başını kavradım ve deliler gibi öpüşmeye başladık. Karanlıkta daha bir zevkli oluyordu. Ben boynunu ve kulak memelerini yalmaya başladım ve bir yandan da göğüslerini okşuyordum. Sonra yakalanmamak için koltuğun arkasına geçtik ve onu altıma alıp göğüslerini yalamaya başladım. O da iyice zevke geldiğinde benim aleti okşamaya başladı ve elini eşofmanımın içine soktu. Sonra ben çıkardım ve biraz daha okşadıktan sonra iri göğüslerinin arasına sokup git gel yaptım. Ardından da ağzına dayadım ve yalatmaya başladım. Biraz yalattıktan sonra amını vurdum yarrağımı ve amını sulandırdım. Sonra da çevirip götten girdim. O gece üç defa birlikte olmanın tadını çıkardık. Hala daha da çıkarıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir