Kuzenim Beni Baştan Çıkardı

herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Edirne’den Ahmet. 20 yaşındayım. Sizlere bir gece yarısı kuzenim ile yaşadığımız enfes anları anlatacağım. Bu zevk dolu anlar bizim seks arzularımızı daha da arttırdı ve arkası da geldi açıkçası. Kuzenim Feride’nin babası memur olduğu için İstanbul’dan buraya tayini çıktı ve bize yakın bir yerde oturmaya başladılar. Feride de kumral ve çok güzel bir kız. fiziği falan gayet iyi. Hatta uzun zaman sonra ilk görüşmemizde onun kilolu olmamasına rağmen hafif dolgun göğüsleri dikkatimi çekmişti. Edirne’yi de çok iyi bilmediği için ve kimseyi tanımadığı için genelde onu ben gezdiriyordum ve birlikte zaman geçiriyorduk. Bu benimde biraz hoşuma gidiyordu aslında.

Çünkü Feride biraz rahat büyüdüğü için giyimi falan rahattı. Onunla daha fazla zaman geçirdikten sonra yaklaşık bir ayda sevgili muhabbetine girdik. Benim sevgilim olmadığını biliyordu. O günün gecesinde benimle mesajlaşırken bu sevgili konusu devam etti ve bana iyi şeyler söylüyordu. Ben de ona biraz iltifat ettim ve bizim sohbet farklı yerlere kaymaya başladı. Öpüşme mevzularına falan girdik. Ancak konu uzayacakken biz kapattık. Ertesi gün Feride ile buluştuk ve o gece bizde kalacağını söyledi. Annemle de vakit geçirmeyi sevdiği bahanesiyle. Neyse gece güzel zaman geçirdik ailece ve sonra ben de odama geçip yattım. o annemle oturuyordu. Gece ben uyurken kapım açıldı.

Gözümü açtığımda Feride’yi gördüm ancak karanlık olduğu için onu gördüğümü fark etmedi. Sonra da kapıyı kapatım kilitledi. Beni uyuyor bildiği için yanıma yavaşça oturdu ve elini biraz göğsümde gezdirip sonra da aletimin üzerinde gezdirmeye başladı. Aletim sertleşip kalkınca da onu sıkmaya başladı ve okşuyordu. Biraz daha okşadıktan sonra elini eşofmanıma soktu ve içinde okşamaya devam etti. O an bende onun beline sarıldım ve kucağıma çıkarıp dudaklarına yapıştım. Seni çok istiyorum dedikten sonra da üzerini çıkardım ve altıma alıp göğüsleriyle boynunu yalamaya başladım. Ardından da biraz amını okşayıp onu zevke getirdim. Sonra ikimiz de soyunduk ve Feride bana sakso çekmeye başladı. Biraz yaladıktan sonra da yatağa yatırım önce amına biraz sürttürdüm sonra da üzerine çıkıp yavaşça arkadan girmeye başladım. İlk girdiğinde acıyor yavaş dese de ben soktukça o amını koşuyor ve daha çok zevke geliyordu. Sonra da daha hızlı yap diye altımda inliyordu. Biraz böyle siktim ve dayanamayıp boşaldım. Sonra da onu boşalttım. Ardından da sabahın ilk ışıklarına kadar sevişmemiz devam etti.

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir